Bachelorprosjekt 2020

Tilbake

Onsdag 10. Juni - Sensor: Aud Marie Hauge - Rom: Zooms

Tid Gruppe Dokumentasjon Studenter Veileder
09:00 - 09:15 20-03 Modulus Barnevern Mobil Thomas Bekken Aschim (ANVDATA)
Julie Lidahl Gjerstad (ANVDATA)
Jon Grøsland (ANVDATA)
Lars Henrik Skage (ANVDATA)
Frode Eika Sandnes
09:20 - 09:35 20-09 Kravspec Utviklingsystem for KRDS - Grouse Fredrik Stokkebryn (HINGDATA)
Kristoffer Holm (HINGDATA)
Martin Hansen (INFORMATIK)
Thomas Sødring
09:40 - 09:55 20-51 A CMS for active surfaces Mathias Hanstad Lundby (INFORMATIK)
Sebastian Flaten Jarsve (INFORMATIK)
Tom Glover
10:00 - 10:15 20-12 UMID - Morsmål App Jorge Arturo Barrios Bustinza (HINGDATA)
Namtulla Najmidin (HINGDATA)
Rukaiya Tahsin (ANVDATA)
Cristina Paupini
10:40 - 10:55 20-55 Mediatec - Nettportal for ansatte Ludvik Karlsson Lund (HINGDATA)
Mads Brændeland Farner (INFORMATIK)
Kristian Brathovde (INFORMATIK)
Qian Meng
11:00 - 11:15 20-14 Hinode arkivet Pratibha Shrestha (INFORMATIK) Roza Abolghasemi
11:20 - 11:35 20-15 OXX - Gamification av ansettelse Vladimir Maric (INFORMATIK)
Markus Thaulow Wellerop (HINGDATA)
Sivert Steen (HINGDATA)
Andreas Demirel Reitan (HINGDATA)
Trym Lindell
11:40 - 12:55 Lunsj
13:00 - 13:15 20-16 Webapplikasjon for Avdeling for samfunnsfag (SAM) OsloMet Amina Shahzad (HINGDATA)
Silje Stephanie Goncalves Bjørknes (HINGDATA)
Alexandros Messaritakis Chousein Aga (INFORMATIK)
Elias Pederstad (ANVDATA)
Alina Zielinska (ANVDATA)
Erika Gubrium
13:20 - 13:35 20-20 Chestnut - Educational PKI Web App Konstantinos Pascal (INFORMATIK)
Abozar Afzali (INFORMATIK)
Thomas Sødring
13:40 - 13:55 20-23 Digital løsning for å forbedre prosessen med mottak og oppfølging av nyansatte Live Kvigstad Sammerud (ANVDATA)
Aissatou Dendembo Diallo (ANVDATA)
Camilla Arntzen (INFORMATIK)
Randi Helene Dubowski (INFORMATIK)
Tor-Morten Grønli
14:20 - 14:35 20-34 Release Notes Administration - Talentech Felix Thu Falkendal Nilsen (INFORMATIK)
Fredrik Svevad Riise (INFORMATIK)
Tom Glover
14:40 - 14:55 20-41 Storyteller skatteetaten Fredrik Haraldseth (ANVDATA)
Aleksander Andersen Skjelbred (ANVDATA)
Roza Abolghasemi
15:00 - 15:15 20-45 Medlemskort - Norsk Arkeologisk Selskap Knut Fosser Martinsen (ANVDATA)
Aleksander Johansen (ANVDATA)
Rasmus Steine Olsen (ANVDATA)
Trym Lindell

Veiledere

Roza Abolghasemi - 2 Tom Glover - 2 Tor-Morten Grønli - 1 Erika Gubrium - 1 Trym Lindell - 2
Qian Meng - 1 Cristina Paupini - 1 Frode Eika Sandnes - 1 Thomas Sødring - 2  

Tilbake

Torsdag 11. Juni - Sensor: Gunnar Misund - Rom: Zooms

Tid Gruppe Dokumentasjon Studenter Veileder
09:00 - 09:15 20-30 Digital løsning for ansattgoder Innovasjon Norge Ronny Karlsen (ANVDATA)
Rahmat Faribarz (INFORMATIK)
Esmaeel Uzbek (INFORMATIK)
Jørgen Jensen Farner (HINGDATA)
Jawid Mohammadi (INFORMATIK)
Beakal Zewdu Tesema (INFORMATIK)
Jianhua Zhang
09:20 - 09:35 20-31 Objektdata fra NVDB Sajan Pakeetharan (ANVDATA)
Zuheb Nadeem (ANVDATA)
Muhammed Furkan Ergin (HINGDATA)
Kevin Tennekoon (HINGDATA)
Jianhua Zhang
09:40 - 09:55 20-37 Accenture - Webapplikasjon for spillgruppen Eirik Bøyum (HINGDATA)
Rany Tarek Bouorm (HINGDATA)
Markus Bikilla Seyoum Hellestveit (HINGDATA)
Qian Meng
10:00 - 10:15 20-57 Salma archiv Harith Elamin (INFORMATIK) Boning Feng
10:40 - 10:55 20-02 Ambita - Project Phoenix Earl John Torculas Laguardia (INFORMATIK)
Tuan Minh Nguyen (HINGDATA)
Sidney Pontes-Filho
11:00 - 11:15 20-49 Blockchain Bjørnar Hoff (HINGDATA)
Sven Richard Tjaart Daneel (HINGDATA)
Eva Hadler Vihovde
11:20 - 11:35 20-06 Dyrebar - Applikasjon Olav Hartvig Breivik Rui (ANVDATA)
Brage Skjønborg (ANVDATA)
Melfyn Morgan Jenkins (ANVDATA)
Torunn Gjester
11:40 - 11:55 20-11 Inmeta - Brukergrensesnitt og erase-generator Momcilo Delic (HINGDATA)
Thevy Ngo (HINGDATA)
Einar Dinh Ngo (HINGDATA)
Eva Hadler Vihovde
12:00 - 12:55 Lunsj
13:00 - 13:15 20-50 Visma Flyt Omsorg Karoline Ådnanes (ANVDATA)
Kjersti Krokmogen (ANVDATA)
Maren Ytterdal Krogsrud (ANVDATA)
Sarah Margrethe Fagerhol Thorstensen (ANVDATA)
Roza Abolghasemi
13:20 - 13:35 20-48 Netcompany - Kunderelasjon- og saksbehandlingsystem Are Sebastian Andresen (ANVDATA)
Hans-Erling Eidsvold (ANVDATA)
Frida Solheim Johansen (ANVDATA)
Torunn Gjester
13:40 - 13:55 20-29 Automatisering flytteprosess innskuddspensjon Ole Henrik Nilsen (INFORMATIK) Qian Meng
14:20 - 14:35 20-38 Goodtech Transaction manager Marius Rostad (INFORMATIK)
Alexander Meisdalen Sagen (INFORMATIK)
Gaute Kvalheim (INFORMATIK)
Qian Meng
14:40 - 14:55 20-40 Bane NOR - digitalisering av Traffic Management System Silje Viko (HINGDATA)
Mitch de Rijke (ANVDATA)
Henrik Holdhus Andresen (ANVDATA)
Torunn Gjester
15:00 - 15:15 20-21 Bilverdikalkulator for Nabobil.no Magnus Kristoffer Unstad (ANVDATA)
Anders Odin Andberg (ANVDATA)
Daniel Sørenes (ANVDATA)
Stian Wingaard (ANVDATA)
Jorge Moreno-Trejo

Veiledere

Roza Abolghasemi - 1 Boning Feng - 1 Torunn Gjester - 3 Qian Meng - 3 Jorge Moreno-Trejo - 1
Sidney Pontes-Filho - 1 Eva Hadler Vihovde - 2 Jianhua Zhang - 2    

Tilbake

Fredag 12. Juni - Sensor: Hanne Sørum - Rom: Zooms

Tid Gruppe Dokumentasjon Studenter Veileder
09:00 - 09:15 20-26 Evry - Bookingsystem Fredrik Haugerud Pedersen (HINGDATA)
Victor Klougman Pishva (HINGDATA)
Nikita Petrovs (HINGDATA)
Cato Hilmi Akay (ANVDATA)
Eva Hadler Vihovde
09:20 - 09:35 20-07 IoT Edge Computing in Azure Fredrik Frostad (HINGDATA)
Michael Mobæk Thoresen (HINGDATA)
Ole-Martin Heggen (HINGDATA)
Jakob Bogen Simonsen (HINGDATA)
Eva Hadler Vihovde
09:40 - 09:55 20-19 Kodek Forvaltning AS - Webapplikasjon for Aktivaallokering/Porteføljeforvaltning Emil Thorstensen Jensen (INFORMATIK)
Marcus René Gullerud (HINGDATA)
Joachim Tveita (INFORMATIK)
Gustav Wehn (INFORMATIK)
Qian Meng
10:00 - 10:15 20-39 Innovasjon Norge - Rapportgenerator for analyse i Azure DevOps Lars Brekkå (HINGDATA)
Kristoffer Farstad (HINGDATA)
Håkon Åreskjold (INFORMATIK)
Trym Lindell
10:40 - 10:55 20-35 Ticketing - ODEON Kino Marthe Hagen (ANVDATA)
Ådne Haugen (ANVDATA)
Øystein Aune Sverre (ANVDATA)
Boning Feng
11:00 - 11:15 20-43 Accenture - Spillgruppe App Hamza Amir Aftab (HINGDATA)
Jakob Braseth Ramstad (HINGDATA)
Asim Abazi (HINGDATA)
Qian Meng
11:20 - 11:35 20-01 Netcompany - GiFor Erik Oskar Åström (HINGDATA)
Si-Jane Woo (ANVDATA)
Anders Berg Gorboe (HINGDATA)
Tor Audun Ramstad (HINGDATA)
George Anthony Giannoumis
11:40 - 12:55 Lunsj
13:00 - 13:15 20-32 Schedulingsystem integrated with Microsoft Azure Steffen Sinkerud Krogstad (ANVDATA)
Thomas Horn (ANVDATA)
Magnus Palving Christiansen (ANVDATA)
Jorge Moreno-Trejo
13:20 - 13:35 20-24 Studie- og karriereveiledning på nett Arqam Sajid (HINGDATA)
Gauseeban Iyathurai (HINGDATA)
Amund Kringen Samuelsen (ANVDATA)
Lars Vidar Amundsen Lien (ANVDATA)
Roza Abolghasemi
13:40 - 13:55 20-18 Attentec - Cards Against Programmers Anh Andreas Løyning Vu (HINGDATA)
Aleksander Becker Birkeland (HINGDATA)
Kevin Nguyen Ngo (INFORMATIK)
Boning Feng
14:20 - 14:35 20-25 Digitalt adgangskort Bao Duy Nguyen (ANVDATA)
Jakkris Thongma (ANVDATA)
Mohamad Abo Alkhair Kenas (ANVDATA)
Amirhan Hadzjaev (ANVDATA)
Cristina Paupini
14:40 - 14:55 20-36 Funka - Decora Thanushan Balagumar (HINGDATA)
Khadar Ahmed Yusuf (HINGDATA)
Ridwan Ahmed Ibrahim (INFORMATIK)
Athershen Arumaichandralingam (INFORMATIK)
Cristina Paupini
15:00 - 15:15 20-47 Ignite - Mobilapplikasjon Huy Minh Le (INFORMATIK)
Tam Thu Caroline Vo (INFORMATIK)
Piotr Jan Kusnierz (INFORMATIK)
Qian Meng

Veiledere

Roza Abolghasemi - 1 Boning Feng - 2 George Anthony Giannoumis - 1 Trym Lindell - 1 Qian Meng - 3
Jorge Moreno-Trejo - 1 Cristina Paupini - 2 Eva Hadler Vihovde - 2    

Tilbake

Mandag 15. Juni - Sensor: Ahmed Soylu - Rom: Zooms

Tid Gruppe Dokumentasjon Studenter Veileder
09:00 - 09:15 20-04 Innovasjon Norge - Parkeringsapplikasjon Rameen Jamshaid Khan (HINGDATA)
Karla Yvett Røengen-Wistedt (HINGDATA)
George Anthony Giannoumis
09:20 - 09:35 20-08 Sparebank 1 - Nytt mottakerregister Christoffer Lund (HINGDATA)
Emil Sebastian Ness (HINGDATA)
Magnus Krokan Kragseth (HINGDATA)
Eva Hadler Vihovde
09:40 - 09:55 20-05 Forsvaret Martina Rebekka Førre (HINGDATA)
Thora Marie West Mothes (HINGDATA)
Tara Jørgensen (ANVDATA)
Mathias Lund Ahrn (HINGDATA)
Torunn Gjester
10:00 - 10:15 20-13 Data Respons - Web applikasjon for hardware komponenter Gustav Elias Wahl (INFORMATIK)
Jacob Nicolai Larsen (INFORMATIK)
Qian Meng
10:40 - 10:55 20-42 Kantega - Elfin Kim Roger Moi (HINGDATA)
Even Vik Olsen (HINGDATA)
Jasotharan Cyril (HINGDATA)
Tom Glover
11:00 - 11:15 20-28 Trondolini - Secure secret sharing Martin Sandvik (ANVDATA) Qian Meng
11:20 - 11:35 20-17 Innovasjon Norge - Forbedring av søknadsprosesser med maskinlæring Atika Gondal (HINGDATA)
Tsegazab Tesfay (HINGDATA)
Erik Snilsberg (HINGDATA)
Pedram Rahdeirjoo (HINGDATA)
Jianhua Zhang
11:40 - 12:55 Lunsj
13:00 - 13:15 20-27 Kantega - Miljøopplysningsappen Peer Magnus Porsborg Kjosmoen (HINGDATA)
Jørgen Gulliksen Letnes (HINGDATA)
Elias Sagmo Larsen (HINGDATA)
Arsalan Khalid (HINGDATA)
Tom Glover
13:20 - 13:35 20-56 Kontrollskjema for YX Truck Håkon Nikolai Stange Sørum (HINGDATA)
Mikkel Larsen (INFORMATIK)
Petter Kongshaug (INFORMATIK)
Yngve Lindsjørn
13:40 - 13:55 20-58 Aptoma - DrPublish-plugin Armin Karadzic (HINGDATA)
Abu-Vakhid Aslanbekovitsj Akhmiev (HINGDATA)
Addis Tesfaye (HINGDATA)
Ole André Østvold (HINGDATA)
Sidney Pontes-Filho
14:20 - 14:35 20-22 Accenture - App for skolegrupper Alexander Ochoa Svendberg (HINGDATA)
Ryanjit Singh Sangha (INFORMATIK)
Rejwan Hamarash Raouf (INFORMATIK)
Kristine Heiney
14:40 - 14:55 20-54 Propose-o-mat Rasmus Gerhardsen Wulvik (HINGDATA)
Shasmitha Jenipher Rasanayagam (HINGDATA)
Tathagat Joshi (HINGDATA)
Trym Lindell
15:00 - 15:15 20-10 Innovasjon Norge - Automatisere oppsett av utviklermiljøer Mohammed Farhan Kamal (ANVDATA)
Talha Wazir Khan (HINGDATA)
Nicklas Risan Dahl (HINGDATA)
Özkan Bicak (ANVDATA)
Jianhua Zhang

Veiledere

George Anthony Giannoumis - 1 Torunn Gjester - 1 Tom Glover - 2 Kristine Heiney - 1 Trym Lindell - 1
Yngve Lindsjørn - 1 Qian Meng - 2 Sidney Pontes-Filho - 1 Eva Hadler Vihovde - 1 Jianhua Zhang - 2

Tilbake

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS! Bachelorprosjektansvarlig