Bachelorprosjekt 2019

Tilbake

Tirsdag 11. Juni - Sensor: Arve Larsen - Rom: PI254

Tid Gruppe Dokumentasjon Studenter Veileder
09:00 - 09:30 19-01 Accenture Benefits app Surinder Singh Sandhu (INFORMATIK)
Hussain Baydoun (INFORMATIK)
Abdifatah Ali Bashi (HINGDATA)
Siham Sidali Feklani (HINGDATA)
George Anthony Giannoumis
09:35 - 10:05 19-13 IBM - IoT i Jordbruk Axel Brynjulf Bjørnstad (HINGDATA)
Cecilie Thoresen (INFORMATIK)
George Anthony Giannoumis
10:10 - 10:40 19-05 Netcompany/Forskningsrådet - Nysgjerrigper Prosjektveileder Thomas Arne Dahll (HINGDATA)
Vegard Skullestad Bjørkgård (HINGDATA)
Olav Sørlie (HINGDATA)
Yanislav Todorov Zagorov (HINGDATA)
Eva Hadler Vihovde
10:45 - 11:15 19-19 Zum - Salgs og Administrasjonsapp Mohammad Ali Akbari (HINGDATA)
Ida Kristine Riseng (HINGDATA)
Julia Sofie Teppen (HINGDATA)
Marius Wiker Aasheim
11:20 - 11:50 19-23 Automatisk fakturatolkning Niklas Johansen (HINGDATA)
Oscar Vladau-Husevold (HINGDATA)
Patrik Kvarme Hansen (HINGDATA)
Eva Hadler Vihovde
12:30 - 13:00 19-28 Pepper robot assistant at the university library Niman Ahmed Yusuf (HINGDATA)
Yassin el Barkani (HINGDATA)
Danial Afzaal (HINGDATA)
Ilham Mohammad Shah Jillani (HINGDATA)
Anis Yazidi
13:05 - 13:35 19-31 Gruppe 31 - Digital Concierge Johnnadel Salita Uy (ANVDATA)
Hilde Pedersen (ANVDATA)
Rein Frimannslund Refvik (ANVDATA)
Marius Wiker Aasheim
13:40 - 14:10 19-33 KPI Dashboard for Nets Technology Unit Jørgen Eide (HINGDATA)
Jonas Iversen (HINGDATA)
Fredrik Kluftødegård (HINGDATA)
Stian Aleksander Øvsthus Sunde (HINGDATA)
Jianhua Zhang
14:15 - 14:45 19-34 Project NoQ Tuan Dinh Truong (ANVDATA)
Azadeh Nadem Leili (ANVDATA)
Alireza Azarkhosh (HINGDATA)
Abebe Demissie Bediye (HINGDATA)
Eivind Solberg (HINGDATA)
George Anthony Giannoumis
14:50 - 15:20 19-39 Testeffektivisering med maskinlæring Nils Gustav Andreas Berggren (HINGDATA)
Adem Salih (HINGDATA)
Branislav Petrovic (HINGDATA)
Jianhua Zhang
15:25 - 15:55 19-15 Veracity Tender Natcha Nanthawisit (HINGDATA)
Narmatha Siva (HINGDATA)
Kristine Beddari Skjellestad (INFORMATIK)
Carlo Dac Hoa Huynh Nguyen (INFORMATIK)
George Anthony Giannoumis
16:00 - 16:30 19-45 Trall mobil app Rebwar Eliassi (INFORMATIK)
Simen Schaufel (INFORMATIK)
Daria Krivonos (ANVDATA)
Oscar Garen Øzgur Firat (ANVDATA)
George Anthony Giannoumis

Veiledere

Marius Wiker Aasheim - 2 George Anthony Giannoumis - 5 Eva Hadler Vihovde - 2 Anis Yazidi - 1 Jianhua Zhang - 2

Tilbake

Onsdag 12. Juni - Sensor: Aud Marie Hauge - Rom: PI254

Tid Gruppe Dokumentasjon Studenter Veileder
08:25 - 08:55 19-44 Retriever AS - Gruppe 44 Esben Bakke Ellingsen (ANVDATA)
Max Emil Lossius Bjerkfelt (ANVDATA)
Karl-Otto Tennøy (ANVDATA)
Anna Nishchyk
09:00 - 09:30 19-12 CV and Consultant Competence Solution at Sysco Magnus Arntzen Ihle (HINGDATA)
Fikret Kadiric (HINGDATA)
Pål Arne Røsdal (HINGDATA)
Henry Tran (HINGDATA)
Eva Hadler Vihovde
09:35 - 10:05 19-14 System for fakturagodkjenning Martin Strøm Olsen (HINGDATA)
Adrian Vedum Håland (HINGDATA)
Henrik Finnerud Larsen (HINGDATA)
Jianhua Zhang
10:10 - 10:40 19-20 Objektgjenkjenning ved bruk av MS AI Pål Magnus Østern (ANVDATA)
Lukas Haug Langøy (ANVDATA)
Isak Kvalvaag Torgersen (ANVDATA)
Henrik Lieng
10:45 - 11:15 19-18 Gruppe 18 - Watch Tower Kim Aleksander Belgen Fredriksen (ANVDATA)
Mads Kirkerud (ANVDATA)
Anna Nishchyk
11:20 - 11:50 19-30 Brukersentrert utvikling i praksis Nils Andreas Baumgarten Skogstrøm (ANVDATA)
Anne Igeltjørn (ANVDATA)
Frode Eika Sandnes
12:30 - 13:00 19-25 Universell utforming av Buskerud fylkeskommune sin ansattportal Thomas Ek Pedersen (ANVDATA)
Jonas Ellefsen (ANVDATA)
Kirsten Ribu
13:05 - 13:35 19-27 Strikkerens følgesvenn Ann Helen Storholt Wølner (ANVDATA) Kirsten Ribu
13:40 - 14:10 19-35 Er setninger gode passord? Lars Gaute Ytterli Øverbø (INFORMATIK)
Simen Ege Abrahamsen (ANVDATA)
Boning Feng
14:15 - 14:45 19-04 Piping Profits After Panama Papers Journalistic Investigation: Database modeling, analytics and visualizations Iryna Martynchuk (INFORMATIK)
Maja Zofia Kiszka (INFORMATIK)
Maria Mikhaylova (ANVDATA)
Anna Nishchyk
14:50 - 15:20 19-48 Hovedprosjekt Gruppe 48 Sarah Camilla Ansen (HINGDATA)
Edvin van Santen Moen (INFORMATIK)
Torunn Gjester
15:25 - 15:55 19-49 Gruppe 49 - Nordic Trustee - Contract Analysis Marius Natanael Haugen (INFORMATIK)
Anders Nøss Olsen (INFORMATIK)
Simen Persch Andersen (INFORMATIK)
Kirsten Ribu
16:00 - 16:30 19-51 Mabel. Web Application. Ismael Hadj (ANVDATA) Kirsten Ribu

Veiledere

Boning Feng - 1 Torunn Gjester - 1 Henrik Lieng - 1 Anna Nishchyk - 3 Kirsten Ribu - 4
Frode Eika Sandnes - 1 Eva Hadler Vihovde - 1 Jianhua Zhang - 1    

Tilbake

Fredag 14. Juni - Sensor: Gunnar Misund - Rom: PI254

Tid Gruppe Dokumentasjon Studenter Veileder
09:00 - 09:30 19-03 Equality Check for Business - et verktøy for kartlegging av kjønnsbalanse i bedrifter Aleksander Helgaker (INFORMATIK)
Elise Haram Vannes (INFORMATIK)
Miina Elisabeth Lervik (INFORMATIK)
Lars Ree (INFORMATIK)
Torunn Gjester
09:35 - 10:05 19-22 Skatteetaten - Anomaly Detection in data Jan Andre Fagereng (HINGDATA)
August Reinholt (HINGDATA)
Øyvind Innvær Mjelstad (HINGDATA)
Kim Mikal Torp (HINGDATA)
Anis Yazidi
10:10 - 10:40 19-07 Vann og Vannkvalitet i Oslo Joachim Berg (HINGDATA)
Christian Ruben Alexander Jahren (HINGDATA)
Gajaen Chandrasegaram (HINGDATA)
Sivert Allergodt Borgeteien (HINGDATA)
Eva Hadler Vihovde
10:45 - 11:15 19-08 NAV - Anonymization as a Service Lord André Groseth (HINGDATA)
Jeremiah Augie Salita Uy (HINGDATA)
Sondre Halvorsen (INFORMATIK)
Julian Sagen (INFORMATIK)
Viktor Vartdal Johansen (INFORMATIK)
Eva Hadler Vihovde
11:20 - 11:50 19-09 Oppslagstavle for BBL Digital Kristian Ludvig Grønvold (ANVDATA)
Birk Knut Astrup (ANVDATA)
Alexander William Ingvarsson Hals (ANVDATA)
Viktor Danielsen (ANVDATA)
Andreas Klophmann (ANVDATA)
Jianhua Zhang
12:30 - 13:00 19-06 Applikasjon for studentbevis - Bjørknes Høyskole Hieu Tan Duong (HINGDATA)
Salvador Orvholt (HINGDATA)
Magnus Korneliussen (HINGDATA)
Fredrik Kjærås Jensen (HINGDATA)
Gustavo Mello
13:05 - 13:35 19-41 Studentbevis-applikasjon for Bjørknes Kristiane Aateigen (ANVDATA)
Åsmund Røst Wien (ANVDATA)
Nikolai Edvinsen (ANVDATA)
Jonas Ege Carlsen (ANVDATA)
George Anthony Giannoumis
13:40 - 14:10 19-16 Fibber AS-Bookingsystem Irfanullah Nazand (HINGDATA)
Ismail Kilinc (HINGDATA)
Suphakin Riemprasert (INFORMATIK)
Eyerusalem Philipos Kibret (INFORMATIK)
Kirsten Ribu
14:15 - 14:45 19-24 Tun Media AS digitalt kart over landbruksjord Bendik Mørk Jørgensen (HINGDATA)
Lars Bjertnes (HINGDATA)
Julie Linnea Glenndal (HINGDATA)
Torunn Gjester
14:50 - 15:20 19-29 Goodtech Monitoring Tommy Abelsen (HINGDATA)
Victor Nascimento Bakke (HINGDATA)
Christoffer-Theodor Arntzen (HINGDATA)
Boning Feng
15:25 - 15:55 19-38 Colour contrast visualizer Fredrik Hansen (HINGDATA)
Josef Jan Krivan (HINGDATA)
Frode Eika Sandnes
16:00 - 16:30 19-46 AR Sketchpad Snorre Aleksander Aas (INFORMATIK)
Lars Emil Haugen Gjelle (INFORMATIK)
Frode Eika Sandnes

Veiledere

Boning Feng - 1 George Anthony Giannoumis - 1 Torunn Gjester - 2 Gustavo Mello - 1 Kirsten Ribu - 1
Frode Eika Sandnes - 2 Eva Hadler Vihovde - 2 Anis Yazidi - 1 Jianhua Zhang - 1  

Tilbake

Mandag 17. Juni - Sensor: Hanne Sørum - Rom: PI254

Tid Gruppe Dokumentasjon Studenter Veileder
08:25 - 08:55 19-17 App for forbedret kundeoppfølging Per Hjellen (HINGDATA)
Mohammad Abdolla (HINGDATA)
Nguyen Duc Pham (HINGDATA)
Kristine Heiney
09:00 - 09:30 19-10 Forus Transport AS - Web Application Sven Morten Hinderaker (HINGDATA)
Håkon André Heskja (HINGDATA)
Tommy Tran (INFORMATIK)
Muneeb Ahmad Rana (INFORMATIK)
Kristoffer Dagestad (ANVDATA)
Marius Wiker Aasheim
09:35 - 10:05 19-11 NSDS - Webapplikasjon for nettbaserte kurs. Devran Akat (INFORMATIK)
Ufuk Ari (ANVDATA)
Idris Hamed Sheikh-Idris (HINGDATA)
Boning Feng
10:10 - 10:40 19-21 Segmentert Nettsted Jens Øistein Belgen Unnerud (ANVDATA)
Sindre Hjelm Furulund (ANVDATA)
Kristine Heiney
10:45 - 11:15 19-26 NAS-Medlemskapsapp Gaute Tessand Baalsrud (HINGDATA)
Jonatan Stensløkken (HINGDATA)
Asgeir Aanonsen (ANVDATA)
Hassan Abdi Samatar (TKDBHE)
Gustavo Mello
11:20 - 11:50 19-36   Vegard Sørlie (ANVDATA)
Steffen Bruvik (HINGDATA)
Boning Feng
12:30 - 13:00 19-32 Kommunikasjonskanal Torbjørn Krogstad Holtmon (ANVDATA)
Bjarte Berglund Isachsen (ANVDATA)
Sidney Pontes-Filho
13:05 - 13:35 19-43 Onboarding Assistant Bot Søren Walentin Pedersen (INFORMATIK)
Mihaly-André Hadnagy (INFORMATIK)
Kirsten Ribu
13:40 - 14:10 19-37 System for håndtering av vakter hos Samfunnet Bislet Øivind Thorrud (ANVDATA)
Karl Fremstad (ANVDATA)
Vilde Benedicte Jord (ANVDATA)
Magnus Arsenovic Schei (ANVDATA)
Torkil William Harris Grimsrud (ANVDATA)
Boning Feng
14:15 - 14:45 19-40 Bachelorprosjekt Gruppe 40 Eirin Molle (HINGDATA)
Sina Mobaraki (ANVDATA)
Tor-Morten Grønli
14:50 - 15:20 19-42 OURSELF: Open soURce Self-study E-Learning Framework - An open e-learning platform for everyone Dennis Hernando Knudsen (ANVDATA)
Kjetil Madsen Knutsen (ANVDATA)
Kyrre Begnum
15:25 - 15:55 19-47 INTERACT Ellen Opsahl Vinbæk (ANVDATA)
Frida Margrethe Borge Pettersen (ANVDATA)
Sidney Pontes-Filho

Veiledere

Marius Wiker Aasheim - 1 Kyrre Begnum - 1 Boning Feng - 3 Tor-Morten Grønli - 1 Kristine Heiney - 2
Gustavo Mello - 1 Sidney Pontes-Filho - 2 Kirsten Ribu - 1    

Tilbake

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS! Bachelorprosjektansvarlig