Bachelorprosjekt 2016

Tilbake

Mandag 6. Juni - Sensor: Gunnar Misund - Rom: PH322

Tid Gruppe Dokumentasjon Studenter Veileder
09:00 - 09:30 16-05 Vardevandring Hallbjørn Storruste (HINGDATA)
Bente Lien Nilsen (HINGDATA)
Tommy Johnsen Wille (HINGDATA)
Kristoffer Johansen (HINGDATA)
Stine Marie Aas Grumheden (HINGDATA)
Eva Hadler Vihovde
09:35 - 10:05 16-15 Osmos Andreas Teige Røed (HINGDATA)
Jørgen Johannessen (ANVDATA)
Frode Henriksen Brattensborg (HINGDATA)
Jonas Krüger Svensson (ANVDATA)
Anders Johansen (HINGDATA)
Aiko Yamashita
10:10 - 10:40 16-19 Redd Barna Lukas David Larsed (INFORMATIK)
Henrik Fischer Bjelland (INFORMATIK)
Simen Flatby (INFORMATIK)
Espen Bjorøy Zaal (INFORMATIK)
Thor E Hasle
10:45 - 11:15 16-20 Biogrid Oscar Nes Eckbo (INFORMATIK)
Haakon Winther (INFORMATIK)
Peter Nilssen Wilhelmsen (INFORMATIK)
Thor E Hasle
11:20 - 11:50 16-22 Maksimal Renhold Jon Andreas Brunvoll (INFORMATIK)
Thanh Chi Vu (INFORMATIK)
Hui Peng Li (INFORMATIK)
Thor E Hasle
11:55 - 12:25 Lunsj
12:30 - 13:00 16-25 Leads Sondre Husevold (HINGDATA)
Magnus Johan Knalstad (HINGDATA)
Magnus Tønsager (HINGDATA)
Eva Hadler Vihovde
13:05 - 13:35 16-26 Læreverktøy for Cappelen Damm Petter Knagenhjelm Lysne (INFORMATIK)
Ida Sofia Aittamaa (INFORMATIK)
Karianne Løkke (INFORMATIK)
Thor E Hasle
13:40 - 14:10 16-27 Allora Daniel Aleksander Thoresen (HINGDATA)
Christer Erik Bang (HINGDATA)
Kristoffer Gard Osen (HINGDATA)
Trym Skilleås (HINGDATA)
Andre Rognes

Veiledere

Thor E Hasle - 4 Andre Rognes - 1 Eva Hadler Vihovde - 2 Aiko Yamashita - 1  

Tilbake

Tirsdag 7. Juni - Sensor: Arve Larsen - Rom: PH322

Tid Gruppe Dokumentasjon Studenter Veileder
09:00 - 09:30 16-09 Skjenkekontrollen Eirik Fjellheim Andersen (INFORMATIK)
Sigurd Witold Aspen (INFORMATIK)
Jonas Gussgard Mögenburg (HINGDATA)
Geir Skjevling
09:35 - 10:05 16-10 Justervesenet Takstameter Bernth Erik Adrian Westlund (INFORMATIK)
Alexander Olav Gård (INFORMATIK)
Håkon Sørby (HINGDATA)
Geir Skjevling
10:10 - 10:40 16-23 Kurskalender Akil Asghar (INFORMATIK)
Joakim Magnussen (INFORMATIK)
Ali el Hatri (INFORMATIK)
Eva Hadler Vihovde
10:45 - 11:15 16-24 Internet of Things Christoffer Andre Belgen Fredriksen (INFORMATIK)
Jon Gillingsrud (INFORMATIK)
Thor E Hasle
11:20 - 11:50 16-29 Get Hawkeye Sindre Vesthagen Tvinnereim (HINGDATA)
Anders Stende Simonsen (INFORMATIK)
Sebastian Alexander Ramsland (HINGDATA)
Aiko Yamashita
11:55 - 12:25 Lunsj
12:30 - 13:00 16-31 Android goggle API for pc og mobil Igor Cirkovic (INFORMATIK)
Trung van Trinh (HINGDATA)
Geir Skjevling
13:05 - 13:35 16-16 StayAwake Gretar Thor Ævarsson (INFORMATIK)
Eivind Schulstad (HINGDATA)
Andre Rognes
13:45 - 14:10 16-30 NDC Videos Kujtim Aslani (INFORMATIK)
Pajtim Aslani (INFORMATIK)
Andre Rognes
14:20 - 14:50 16-28 Justervesenet Volumbil Ole Bøe Andreassen (HINGDATA)
Marius Baltramaitis (HINGDATA)
Arthika Surendran (HINGDATA)
Geir Skjevling

Veiledere

Thor E Hasle - 1 Andre Rognes - 2 Geir Skjevling - 4 Eva Hadler Vihovde - 1 Aiko Yamashita - 1

Tilbake

Onsdag 8. Juni - Sensor: Eskild Busch - Rom: PH322

Tid Gruppe Dokumentasjon Studenter Veileder
09:00 - 09:30 16-01 Noark 5 Validator Aisha Ilyas (ANVDATA)
Alexander Habib Baba (INFORMATIK)
Morten Myhre Kristiansen (ANVDATA)
Robin Wang Viulsrød (ANVDATA)
Carl Petter Reinsnes (HINGDATA)
Michael Preminger
09:35 - 10:05 16-02 NKKN Webplatform 2016 William Benjamin Wold (HINGDATA)
Erlend Westbye (INFORMATIK)
Mads Myrbakken Karlstad (HINGDATA)
Kirsten Ribu
10:10 - 10:40 16-08 Pillbox Punchline Andre Østhagen Bye (INFORMATIK)
Annika Hammervoll (INFORMATIK)
Hanne Rygge (INFORMATIK)
Aiko Yamashita
10:45 - 11:15 16-11 DIFI Thomas Nilsen (ANVDATA)
Stian Hvalryg Monsen (ANVDATA)
Eivind Dyrlie (ANVDATA)
Roger Wojciech Wlosek (ANVDATA)
Kirsten Ribu
11:20 - 11:50 16-14 Mobilapplikasjon for audiogram-billetter Knut Magnus Wiberg Molaug (ANVDATA)
Muhammad Ali (INFORMATIK)
Marius Kjørholt Strømme (INFORMATIK)
Akam Neeson (INFORMATIK)
Torunn Gjester
11:55 - 12:25 Lunsj
12:30 - 13:00 16-18 BJH: Data Register Thanh Nguyen Chu (HINGDATA)
Waqas Liaqat (ANVDATA)
Yuanxin Huang (ANVDATA)
Martin Hansen Muren Mathisen (ANVDATA)
Geir Skjevling
13:05 - 13:35 16-21 Pegasus Helicopter Lars Røysted Aker (ANVDATA)
Tim Trygve Gundersen (HINGDATA)
Alexander Biseth Axelsen (HINGDATA)
Aiko Yamashita
13:40 - 14:10 16-33 Demandaro Jagjit Singh (HINGDATA)
Knut Erik Lødding (HINGDATA)
Aiko Yamashita

Veiledere

Torunn Gjester - 1 Michael Preminger - 1 Kirsten Ribu - 2 Geir Skjevling - 1 Aiko Yamashita - 3

Tilbake

Torsdag 9. Juni - Sensor: Aud Marie Hauge - Rom: PH322

Tid Gruppe Dokumentasjon Studenter Veileder
09:00 - 09:30 16-03 Gruppe 3 Simen Arvnes (ANVDATA)
Mats Ødegaard Jensen (ANVDATA)
Simen Berge (ANVDATA)
Torunn Gjester
09:35 - 10:05 16-04 Shifter for Samfunnet Bislet Halvor Rønneseth (ANVDATA)
Roger Bløtekjær Johannessen (ANVDATA)
Maja Langsrud Sæterstøen (ANVDATA)
Einar Belck-Olsen (ANVDATA)
Helene Juterud (ANVDATA)
Kirsten Ribu
10:10 - 10:40 16-06 Broker: CV-database Lars Harald Jamtli Kristiansen (ANVDATA)
Kristian Dammen Kirkeng (ANVDATA)
Olav Andreas Måren (ANVDATA)
Anders Aafloen Randen (ANVDATA)
Kirsten Ribu
10:45 - 11:15 16-07 Jobbplan Ingrid Oskarsen (ANVDATA)
Mats Løkken (ANVDATA)
Sofie Augedal Os (ANVDATA)
Atle Aspelien (ANVDATA)
Aiko Yamashita
11:20 - 11:50 16-12 HealthBracelet Marius Wiker Aasheim (ANVDATA)
Saja Sandra Kristina Andersson (ANVDATA)
Kirsten Ribu
11:55 - 12:25 Lunsj
12:30 - 13:00 16-13 Seniornett Mohammed Bilal Khan (ANVDATA)
Henning Corneliussen (ANVDATA)
Kristian Aamodt Grande (ANVDATA)
Kirsten Ribu
13:05 - 13:35 16-17 Iterate Christopher Bauge (ANVDATA)
Mathias Aleksander Frag Øverjordet (ANVDATA)
Gustav Andre Jansson (ANVDATA)
Kirsten Ribu
13:40 - 14:10 16-34   Christian Bleivik O'Sullivan (ANVDATA)
Stian Andre Brevik (ANVDATA)
Geir Skjevling

Veiledere

Torunn Gjester - 1 Kirsten Ribu - 5 Geir Skjevling - 1 Aiko Yamashita - 1  

Tilbake

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS! Master Projectansvarlig