Hovedprosjekt 2014

Tilbake

Tirsdag 10. Juni - Sensor: Eskild Busch - Rom: PH322

Tid Gruppe Dokumentasjon Studenter Veileder
09:00 - 09:30 14-14 Nettbutikk og CMS (Administrasjonsssystem) for Madison Møbler - møbelbedrift Giancarlo Morales
Fredrik Tandberg Nilsen
Ranbir Singh
AR
09:35 - 10:05 14-08 Handelsplattform, pilotversjon Ragnhildur Osk Arnadottir
Fredrik Notevarp Singsaas
Paul Musabe Bizimana
Huy Nhut Tran
Mina Ravem
TG
10:10 - 10:40 14-11 Produktkvalitet, visitnorway.com Christina Helene Kihlstrøm
Gry Siri Eggen
Michael Mikalsen Arvanitidis
OJ
10:45 - 11:15 14-13 Avviksrapportering F/NLF Morten Kristoffersen
Eivind Jacobsen
Tore Buer
EV
11:20 - 11:50 14-01 Tingtun Accessibility Checker William Samuelsen
Thomas Martin Axelsson
Kim-Andre Kristiansen
BF
11:50 - 12:30 Lunsj
12:30 - 13:00 14-21 WillWest Smøredatabase Martin Larsen
Christian Solstad Westgaard
Pål Eivind Brekklund
MP
13:05 - 13:35 14-25 App og webside for Munch Museet (Gjennom naturen) Emma Gundersen Vea
Andreas Lie Gulbrandsen
Helge Salomonsen
KR
13:40 - 14:10 14-33 Telecomputing Fredrik Joramo
Nima Mashouri
Nicolai Kårtveit Nordberg
BF
14:15 - 14:45 14-32 Meso PDF Erik Maximilian Forsman
Lars Henrik Nordli
Simen André Hansen
YL
14:50 - 15:20 14-38 Nettbasert-leksehjelp Ali Karaboga
Fahad Sajid
Stephanie Yiamveha
Muna Ghafour
GS
15:25 - 15:55 14-41   Bjørn Erlend Alvheim Olsen TK

Veiledere

BF: Boning Feng - 2 TG: Torunn Gjester - 1 OJ: Ola Jetlund - 1 TK: Tor Krattebøl - 1
YL: Yngve Lindsjørn - 1 MP: Michael Preminger - 1 AR: Andre Lincoln Read - 1 KR: Kirsten Ribu - 1
GS: Geir Skjevling - 1 EV: Eva Hadler Vihovde - 1    

Tilbake

Onsdag 11. Juni - Sensor: Harald Holone - Rom: PH322

Tid Gruppe Dokumentasjon Studenter Veileder
09:00 - 09:30 14-03 Appenes App Disha Sangar
Athavan Subramaniam
Samjutha Sritharan
SH
09:35 - 10:05 14-05 DiscGolfCaddie Magnus Jårem Moltzau
Anders Nødland Danielsen
TG
10:10 - 10:40 14-24 Cloud Dashboard Svein Gunnar Fagerheim
Jan Thomas Hanto
Jonas Hasle
Nicholas Jon Morsman
AB
10:45 - 11:15 14-10 FôrIT CDS Stian Strøm Anderssen
Shahariar Kabir Bhuiyan
Mikkel Sannes Nylend
EV
11:20 - 11:50 14-15 Optical Character Recognition Marius Maudal
Are Christian Nordengen Inglingstad
Lars Sætaberget
Erlend Gunnesen
AR
11:50 - 12:30 Lunsj
12:30 - 13:00 14-17 HMS-avviksrapportering Kim Robert Bravie
Jaune Reinola
Odd Fredrik Holen
SH
13:05 - 13:35 14-23 Mobile App for politiet Ida Christine Krokeide
Anders Østby
Gøran Østerbøl
Andreas Oven Aalsaunet
SH
13:40 - 14:10 14-27 Pris++ Ole Almenning Stenhaug TG
14:15 - 14:45 14-28 Webgrensesnitt og Android applikasjon for Oslo Fight Center Olav Ro
Robin Berg Jønsson
Vizllim Rustemi
Oa
14:50 - 15:20 14-29 MetaView Tommy Kihlstrøm
Alexander Seldal Bakke
Tore Angell Petersen
SH
15:25 - 15:55 14-39 Precision Teaching App for Android Vegard Krusedokken
Ole Aarnseth
KR

Veiledere

Oa: Omar al-Khayat - 1 AB: Alfred Bratterud - 1 TG: Torunn Gjester - 2 SH: Simen Hasselknippe - 4
AR: Andre Lincoln Read - 1 KR: Kirsten Ribu - 1 EV: Eva Hadler Vihovde - 1  

Tilbake

Torsdag 12. Juni - Sensor: Gunnar Misund - Rom: PH322

Tid Gruppe Dokumentasjon Studenter Veileder
09:00 - 09:30 14-04 Hagebarnet An Thien Huynh
Janne Johnsen Blakstad
Marie Grading
Knut-Andre Voll Kristiansen
TK
09:35 - 10:05 14-09 Sonar: Data sourcing tool for incident response Kristoffer Berdal
Tommy Nyrud
Even Sverdrup Augdal
Anders Blegeberg Eckhoff
Sondre Braathen
AA
10:10 - 10:40 14-22 PureHub Quan Minh Vu
Thien-Loc Cao Do
Raheel Arshad Akhtar
KR
10:45 - 11:15 14-06 Android app for aktivering av jakt- og fiskekort Nanna Mjørud
Charlotte Sjøthun
Anette Molund
EV
11:20 - 11:50 14-26 Studass Martin Lyckander
Morten André Sletten
Tommy Nordheim Helstad
Ine Smith Guttormsen
TK
11:50 - 12:30 Lunsj
12:30 - 13:00 14-12 Kost Jonas Moltzau
Martin Witsø Løkkeberg
EV
13:05 - 13:35 14-30 Webcrawler 2.0 Kristoffer Hove
Ole-Aleksander Mobekk
Alf-Andre Walla
AB
13:40 - 14:10 14-34 Pepper Desktop Aril Johannes Schultzen
David Steinsland
YL
14:15 - 14:45 14-35 Sharepoint portal to “EAI_DW” database Victor Sina Varasteh
Mathias Santiago Groven
Jan Espen Vandevjen
BF
14:50 - 15:20 14-42 Retriever PDF2XML Ronny Ringkilen Oa
15:25 - 15:55 14-45  

Veiledere

AA: Amir Maqbool Ahmed - 1 Oa: Omar al-Khayat - 1 AB: Alfred Bratterud - 1 BF: Boning Feng - 1
TK: Tor Krattebøl - 2 YL: Yngve Lindsjørn - 1 KR: Kirsten Ribu - 1 EV: Eva Hadler Vihovde - 2

Tilbake

Fredag 13. Juni - Sensor: Aud Marie Hauge - Rom: PH322

Tid Gruppe Dokumentasjon Studenter Veileder
09:00 - 09:30 14-02 Nettside for Amped on Nutrition Simen Johansen
Hussein Yusuf Abdi
Mads Dahlen Aune
Ahmed Abdi Warsame
EV
09:35 - 10:05 14-07 Tetriz Event & Management nettside Gry Anita Nilsen
Jasmin Mehrnia
Frode Mathiesen
Joakim Kartveit
GS
10:10 - 10:40 14-18 BassengWeb NIH Marit Oline Bakkerud Berntsen
Jardar Løken Haugland
Benedicte Paulsen
Bilal Ahmad
Tamas Czipri
GS
10:45 - 11:15 14-19 Bliss på nettbrett Arild Spersrud
Frode Haraldsson Wesenberg
Migjen Hakaj
Magnus Hjelmervik Hansen
KR
11:20 - 11:50 14-20 Meglerhuset Bjerke Snorre Duun Strømsborg
Matias Pettersen
Torbjørn Gjøn
AR
11:50 - 12:30 Lunsj
12:30 - 13:00 14-31 Accenture Vibeke Grødem Johnson
Helene Kristiansen
Kim Helge Meisingset
Henrik Hivand Volden
YL
13:05 - 13:35 14-36 OneMed Andreas Tranberg Hårsaker
Kristine Jorde Cavallini
Anders Brown Ranvik
Oa
13:40 - 14:10 14-37 EEGBliss Nina Bauge
Tobias Andersen
Raymond Wilhelmsen Holthe
Emilie Thomassen
Jan Ole Lysen Andersen
TH
14:15 - 14:45 14-40 Amped on Nutrition Najib Egal
Aisha Tanveer Ahmed
Taimur Hussain
Oliver Mansør
GS
14:50 - 15:20 14-43 Web App CSAM Petter Abrahamsen
Stian Flatby
TH
15:25 - 15:55 14-46 Innloggingsløsning for Fontenehuset Anders Isaksen
Erlend Syljuåsen Westgaard
SH

Veiledere

Oa: Omar al-Khayat - 1 TH: Thor E Hasle - 2 SH: Simen Hasselknippe - 1 YL: Yngve Lindsjørn - 1
AR: Andre Lincoln Read - 1 KR: Kirsten Ribu - 1 GS: Geir Skjevling - 3 EV: Eva Hadler Vihovde - 1

Tilbake

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS! Hovedprosjektansvarlig