Hovedprosjekt 2013

Tilbake

Mandag 10. Juni - Sensor: Harald Holone - Rom: PH330

Tid Gruppe Dokumentasjon Studenter Veileder
09:00 - 09:30 13-03 Iterate Louise Ana Badu Blue
Siv Sortevik
Henriette F Rasch
EV
09:35 - 10:05 13-08 Vegdata-App Henrik Hermansen
Lars Bagstevold Smeby
EV
10:15 - 10:45 13-13 Digipost Android Fredrik Stenbro
Sigurd Hagen Falk
Fredrik T Lillejordet
EV
10:50 - 11:20 13-14 Business Simulation - Framework & Application Mikael Frederik Jakhelln
Adeela Afzal
Johan Sebergsen Steinberg
Kajal Soltanpanah
EV
11:25 - 11:55 13-17 Mare Nostrum Altin Qeriqi
Haimanot Ftsumbrhan Tekie
Eirik Lund Flogard
TH
12:00 - 12:45 Lunsj
12:45 - 13:15 13-19 Eventhandler Harald Renato F Svendsen
Andreas Berglihn
SK
13:20 - 13:50 13-24 Specifique Terje Uglebakken
Niclas Hammer Halvorsen
Nedim Hadziomerovic
Amund Løchen
EV
14:00 - 14:30 13-25 SQL-Converter Nazanin Moaiedi
Manal Ghanem
Kouroosh Laghaei
Ahmed Mohamed Mamow
TH
14:35 - 15:05 13-37 Robotino XT Lars Øyvind Hagland
Ole Andreas Røsok
AB

Veiledere

AB: Alfred Bratterud - 1 TH: Thor E Hasle - 2 SK: Siri Kessel - 1 EV: Eva Hadler Vihovde - 5

Tilbake

Tirsdag 11. Juni - Sensor: Aud-Marie Hauge - Rom: PH330

Tid Gruppe Dokumentasjon Studenter Veileder
09:00 - 09:30 13-06 Helsefag Christian Bø
Emil Sylvio Golinelli
Ravn K Steinholt
Anine Næss
Ranya Benhari
GS
09:35 - 10:05 13-10 mnemonic - bruk av Maltego til intern datamining Dan Rosenzweig Eig
Daniel Aglen Andersen
Alexander Paulsen
Joakim Kunst Forsbakk
TG
10:15 - 10:45 13-11 Studentdrevet innovasjon Mona Isabelle Yari
Karoline Sanderengen
Randi Ueland
KR
10:50 - 11:20 13-20 MediaLT Jon Vegard Heimlie
Pia Katrine Myrstad
Vijitharan Mehanathan
Preben Hafnor
KR
11:25 - 11:55 13-22 Aktiviteter for barn Nguyen Thao Tran
Jakub Hamad
My Trang Ho Tran
TG
12:00 - 12:45 Lunsj
12:45 - 13:15 13-27 Gilje selskapslokaler Hiran Piapo
Bård Skeie
Lars Gjestang
GS
13:20 - 13:50 13-31 Noark 5 Grensesnitt Eirik Reklev A Hanssen
Lars Helgeland
Tobias Tambs
Andreas Wethal
MP
14:00 - 14:30 13-36 Knowit Sebastien-Jerome Steen
Erlend S Westgaard
Glenruben Engen Larsen
Thomas Nordengen
TK

Veiledere

TG: Torunn Gjester - 2 TK: Tor Krattebøl - 1 MP: Michael Preminger - 1 KR: Kirsten Ribu - 2
GS: Geir Skjevling - 2      

Tilbake

Onsdag 12. Juni - Sensor: Eskild Busch - Rom: PH330

Tid Gruppe Dokumentasjon Studenter Veileder
09:00 - 09:30 13-05 Retriever PDF2XML Willy Qing Wei Miao
Silje Charlotte Brekke
UU
09:35 - 10:05 13-07 Frivillighetssentralen Jan-Ole Bårdevik
Kenneth Kjelsås Strand
NS
10:15 - 10:45 13-09 LSB André Sharghi
Tinh Thanh Le
Mohammad Aqeel Sharif
Jerome Panaligan Abueg
KR
10:55 - 11:20 13-18 Aptoma - Systemstatuspanel Noha Xue
Maud Veronica Gine Lundh
Even Geithus Øwre
Ketil Øvrebø
NS
11:25 - 11:55 13-21 Uno-X Automat AS - CMS Robert Bicanic
Marius Kværner Karlsen
Espen Mjølund
Jonas Bjørnerud
TK
12:00 - 12:45 Lunsj
12:45 - 13:15 13-28 eyeCatch Simon Pettersen Nguyen
Richard Olav Rud
KR
13:20 - 13:50 13-30 FoodView Henrik Skjolden
Geir Fjellro Løitegård
Erling Sandbekk
Steinar Opdal Iversen
Muhammad Ibraheem Cheema
KR
14:00 - 14:30 13-32 ‘Naming’ – Applikasjon på nettbrett. Språktrening for autistisk Morten Paulsrud Johansen
Sheng Ye
Kubilay Karayilan
Thomas Hagen
KR
14:35 - 15:05 13-33 Feilsøkingsverktøy for Homebase AS Karl Alexander Øgaard
Fredrik Meyn Ung
Morten Aursand Iversen
Aria Shahidi-Nejad
GS

Veiledere

TK: Tor Krattebøl - 1 KR: Kirsten Ribu - 4 NS: Norun Christine Sanderson - 2 GS: Geir Skjevling - 1
UU: Ulf Uttersrud - 1      

Tilbake

Torsdag 13. Juni - Sensor: Gunnar Misund - Rom: PH330

Tid Gruppe Dokumentasjon Studenter Veileder
09:00 - 09:30 13-01 Studentportalen.no Are Almaas
Erich Fosse
Kenneth Lynne
Thore Christian Skrøvseth
SK
09:35 - 10:05 13-02 EVRY Jonathan Olsen Sætre
Andreas Baaserud
Ravi Agnihotri
Torbjørn Martinsen
TK
10:15 - 10:45 13-04 SpareBank 1 - Nettverksbasert applikasjonsovervåking Anders Struksnæs
Ole Henrik Paulsen
Lars Haugan
Tim André Stunner Sæterøy
TG
10:50 - 11:20 13-12 Amnesty International Thanh Long Phi Pham
Ozaire Faraz Sajid
Simen Sveen
SK
11:25 - 11:55 13-15 Infront - SSO Erling Fjelstad
Jon Hammeren Nilsson
Anders Emil Rønning
Lars Strande Grini
NS
12:00 - 12:45 Lunsj
12:45 - 13:15 13-26 Aker Surveillance Sofie Elisabeth Johnsen
Jonas Bergem
Sindre Flotve
Anna Katrina Aquino
EV
13:20 - 13:50 13-29 SmartAccount Morten Søbyskogen
Christian Andreas Lysaker
Anne Kristine Marie Kleiven
SK
14:00 - 14:30 13-34 Apto Knut Inge Larsgård
Linn Renate Brekke
Kim Erik Haugen Hildre
Erik Hanneborg
TH
14:35 - 15:05 13-38 ComoYo SelfService Tool Henrik André Karlsen
Cristhian Eduardo Gertner
TH

Veiledere

TG: Torunn Gjester - 1 TH: Thor E Hasle - 2 SK: Siri Kessel - 3 TK: Tor Krattebøl - 1
NS: Norun Christine Sanderson - 1 EV: Eva Hadler Vihovde - 1    

Tilbake

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS! Hovedprosjektansvarlig