Hovedprosjekt 2012

Tilbake

Mandag 11. Juni - Sensor: Gunnar Misund - Rom: PH330

Tid Gruppe Dokumentasjon Studenter Veileder
09:00 - 09:30 12-01 Aptonews Vegard Aalbu
Edward-Alexander Eriksen
Torgeir Eriksen
Peter Marcinkowski
GS
09:35 - 10:05 12-02 NLI PS Designer Stig Christian Aske
Jørgen Skår Fischer
Simen Emil W Hasselknippe
Ståle Rørvik Johnsen
Mayn Ektvedt Kjær
TK
10:15 - 10:45 12-15 Team Rubberduck Kristian Johannessen
Michael Andre Krog
Snorre Helmert Olimstad
Lena Marie Sandvik
Håkan Alexander Joakim Welin
EV
10:50 - 11:20 12-20 ECMS for Universitetet i Oslo Ole Grinnby
Simen Hansen Monstad
Jørgen Jacobsen Rieck
William Giffen Sæbø
Morten Juul Torke
TS
11:25 - 11:55 12-29 Openfoos Marcel Eggum
Amir Hossein Ghoreshi
Valentin Rey Rosell
Neberd Salimi
SJ
12:00 - 12:45 Lunsj
12:45 - 13:15 12-31 RNA Folding for BLASTGrabber Petter Breive Hannevold
Eirik Krogstad
LS
13:20 - 13:50 12-35 LiveQube AS Håvard Sebastian Dalgrav
Jarl Goksør
Helge Kyrkjebø Nesje
Bjørnar Skøld Paulsen
Martin Thorvik Sporsheim
LS
14:00 - 14:30 12-10 Informasjonsplattform for butikkdata Magnus Helgestad Nerland
Morten Sandberg
Joakim Sjögren
Espen Tidemand-Fossum
Magnus Øren
WC
14:35 - 15:05 12-12 Websystem: Verktøykartotek Marius Siwert Børstad
Amund Midtskog
Nina Hansen Olsen
Anders B Smedsrud
WC

Veiledere

WC: Weiqin Chen SJ: Steinar Johannesen TK: Tor Krattebøl LS: Larissa Sjarbaini
GS: Geir Skjevling TS: Thomas Sødring EV: Eva Hadler Vihovde  

Tilbake

Tirsdag 12. Juni - Sensor: Harald Holone - Rom: PH330

Tid Gruppe Dokumentasjon Studenter Veileder
09:00 - 09:30 12-06 Mobilklient for Altinn-plattformen Haakon Hille Hustad
Henrik Molnes
Sindre Bartnes Nordbø
TK
09:35 - 10:05 12-04 Supervisor Torbjørn Hafnor
Erik Hvattum
Håkon Mosvoll
Andreas Munch-Ellingsen
SJ
10:15 - 10:45 12-09 Kid Inspiration Cathrin Engen
Linnea Lian
SJ
10:50 - 11:20 12-13 Intelecom Alexander Bakke
Gisle Bøhn Hagen
Ludvig H. Hillestad
Atle Fjellang Sæther
GS
11:25 - 11:55 12-17 Mobile apps for Android and iOS platforms Anders Nordli Knudsen
Maha Sami Laham
Daniel Notstad
Hussain Salbi
Kedar Nassir Shyto
EV
12:00 - 12:45 Lunsj
12:45 - 13:15 12-30 Taxi Android GPS App Toqeer Ahmed
Nguyen Tan Doan
Elias Sellie Fivelsdal
Tom Alexander R Kvam
Robin Lucas
LS
13:20 - 13:50 12-36 CHIRP Child Reinforcement Profile Waleed A E Abtidon
Zunaira Afzal
Magne Hjermann
Christian Førde Salater
Tola Sarzali
LS
14:00 - 14:30 12-39 TV-Guide for Windows Phone 7 Alexander Backløf Barve
Hans Petter Naumann
Vegard Nyeng
Kristofer Selbekk
TS

Veiledere

SJ: Steinar Johannesen TK: Tor Krattebøl LS: Larissa Sjarbaini GS: Geir Skjevling
TS: Thomas Sødring EV: Eva Hadler Vihovde    

Tilbake

Onsdag 13. Juni - Sensor: Eskild Busch - Rom: PH330

Tid Gruppe Dokumentasjon Studenter Veileder
09:00 - 09:30 12-05 Jet Aid Torstein Melhus Barkve
Kjetil Skansen Elfving
Mitesh Harikrishna Patel
Jonas Sollihøgda
TG
09:35 - 10:05 12-07 Scouting Vålerenga Fotball Aamir Ashraf
Øyvind Edvardsen
Hugo Authén Halvorsrud
Numan Sajid
LS
10:15 - 10:45 12-08 Propell Øyvind Ingvaldsen LS
10:50 - 11:20 12-22 VertikalOnlineStudy Johan André Aasen
Erik Lukerstuen Bjørkli
Brede Bonnerud
LS
11:25 - 11:55 12-14 DenNorskeLandhandel Jon-Inge Kolstad
Hans Martin Pettersen
Morten Hemli Sigvartsen
GS
12:00 - 12:45 Lunsj
12:45 - 13:15 12-18 SCC Kristian Sandvik GS
13:20 - 13:50 12-11 KS Consult Aline Nilsen
Shwan Shwan Salah Ahmed
GS
14:00 - 14:30 12-21 TimeStamp Kutlu Bulut
Stian Furuset
Jan-Christian Jakobsen
Sigurd Løvik
EV
14:35 - 15:05 12-25 Statsbygg Abdullah Arshid
Rani Atia Iqbal
Sharjeel Javaid
Tony Vu Pham Minh
Kenny Nam Nguyen
EV

Veiledere

TG: Torunn Gjester LS: Larissa Sjarbaini GS: Geir Skjevling EV: Eva Hadler Vihovde

Tilbake

Torsdag 14. Juni - Sensor: Aud Marie Hauge - Rom: PH330

Tid Gruppe Dokumentasjon Studenter Veileder
09:00 - 09:35 12-03 A-pressen Digitale Medier Cecilie Schrøder Fjellhøy
Cecilie Marie Kirkaune
Camilla Røhme
LS
09:35 - 10:05 12-16 Nyhetsbrev til Ditt Treningssenter Håkon Hobøl
Alexander Andres Lervik
Joachim Næss
LS
10:15 - 10:45 12-26 Ole Brumm Barnehage Christer Åsheim Eliassen
Martin Opperud Hansen
Espen Nordum
Johan Edvard Rüsing
Hjalti Sigurdarson
LS
10:50 - 11:20 12-24 Strømmen bilservice Salman Sohail Khawaja
Per Richard Næss
Haakon Johan Sperre
Deniz Zeybek
GS
11:25 - 11:55 12-19 UiO Amnesty International Margit Cecilie Haugen
Tonje Henriksen
Pernille Mohn
TG
12:00 - 12:45 Lunsj
12:45 - 13:15 12-28 MediaLT Kent Remi Fredriksen
Evy Litovchenco
Anders Knaplund Pettersen
Ivar Ekholt Røise
WC
13:20 - 13:50 12-33 TUUA - Trafikanten Universelt Utformet for Android Preben Kirkhus
Martin Gimming Myhre
Mattis Andersen Olimb
Stian Molle Torgersen
WC
14:00 - 14:30 12-32 Brødrene Rodegård AS Steinar Opdal Iversen
Erling Sandbekk
SJ
14:35 - 15:05 12-34 LM Dahl Webshop Abdi Biya Baisa
Bjørn Bergan
Magnus Dahl Hegge
Mads Larsen
SJ

Veiledere

WC: Weiqin Chen TG: Torunn Gjester SJ: Steinar Johannesen LS: Larissa Sjarbaini
GS: Geir Skjevling      

Tilbake

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS! Hovedprosjektansvarlig