Hovedprosjekt 2011

Tilbake

Tirsdag 14. Juni - Sensor: Gunnar Misund - Rom: PH322

Tid Gruppe Dokumentasjon Studenter Veileder
09:00 - 09:30 11-03 NILS Mobil Hafsteinn Thor Ingason (3IA)
Khai Quang Nguyen (3AB)
Rune Sandersen (3AB)
GS
09:35 - 10:05 11-05 HiO/Registreringssystem for grupperom Aslak Kaison Gaaserud (3AB)
Thorbjørn Fritzøe Nielsen (3AC)
Ivan Tostrup Setek (3AB)
Andre Stokke (3AA)
GS
10:15 - 10:45 11-13 Charity Doctors Ruban Amuthalingam (3IA)
Harlem Tambwe Mufoncol (3IA)
Muleha Nhonzi (3IA)
EV
10:50 - 11:20 11-16 Hovedprosjekt Siavash Delgosar Maher (3AC)
Glenn Halvorsen (3DB)
Thomas Aleksander Kvernevik (3AB)
Viktorija Nyberg (3DA)
EV
11:25 - 11:55 11-20 UNIT4 Agresso Stian Gripp Bay (3IA)
Tomas Magnussen (3AB)
Thomas Terning Norén (3AC)
Andre Leirvik Søberg (3IA)
Bjørn-Vegard S Thoresen (3IA)
GS
12:00 - 12:45 Lunsj
12:45 - 13:15 11-22 DNV Software 3D Plugin Magnus Strand Nekstad (3AC)
Jørgen Rønbeck (3AC)
SJ
13:20 - 13:50 11-24 TeamERROR Tore Holmboe (3DB)
Vegard Kamben (3DB)
Anders Fohlin Kjøde (3DB)
Haakon Nygård (3DB)
Stian Pettersen (3DB)
GS
14:00 - 14:30 11-29 Acams Airport Tower Solutions Kim Ronny Gyth (3AA)
Christian Fredrik Hjelseth (3AB)
Christine Schibsted (3AB)
Matias Stenberg (3AA)
SJ
14:35 - 15:05 11-30 ABB Product Play (Android App, BEKK) Geir Snorre H Berge (3AB)
Andreas Lund (3AB)
Gaute Bernhard Lyngstad (3AB)
GS
15:10 - 15:40 11-37 Gruppe 37 - EDB - Awacs Anojan Arumugam (3IA)
Tallak Dieset (3IA)
Jan Mohammad S Sarwar (3IA)
UU

Veiledere

SJ: Steinar Johannesen GS: Geir Skjevling UU: Ulf Uttersrud EV: Eva Hadler Vihovde

Tilbake

Onsdag 15. Juni - Sensor: Børre Stenseth - Rom: PH322

Tid Gruppe Dokumentasjon Studenter Veileder
09:00 - 09:30 11-01 on.ry Erling Magnus Haugstad (3AA)
Kim Andre H Pettersen (3AA)
Espen Skaufel (3AB)
 
09:35 - 10:05 11-08 ChiCMS Rita-Elin Kleiven (3AA)
Nga Le Thi Le (3AB)
Liza Agujar Nambatac (3AC)
EV
10:15 - 10:45 11-11 Visualisering av isoflater Hans Petter Christensen (3AA)
Thomas Bølstad Martinsen (3AC)
Eirik Risnes (3AA)
SF
10:50 - 11:20 11-12 Granitt Grafisk AS Joakim Haneberg Johansen (3AC)
Pål Georg Dahl Myran (3AC)
Michael Venables (3AC)
UU
11:25 - 11:55 11-14 Rabea Kvinneforenings administrasjonsprogram Anam Butt (3IA)
Sabba Ifzal (1IA)
Aud Therese Ø Lindseth (3IA)
EV
12:00 - 12:45 Lunsj
12:45 - 13:15 11-17 DOOA Kristoffer Hals (3AA)
Marius Westby Nilsen (3AA)
Håvard Schanke (3AC)
Eivind Steen (3AB)
NS
13:20 - 13:50 11-18 Ruteplanleggingssystem Tor Andreas Baakind (3IA)
Morten Evje (3IA)
Anders Gabrielsen (3IA)
Jørgen Mobekk Sørensen (3IA)
AY
14:00 - 14:30 11-33 NOARK Lars-Erik Arnesen (3IA)
Daniel Brunstad Diakoff (3IA)
Joakim Vorren (3IA)
EV
14:35 - 15:05 11-35 Sosiorama - geografisk basert chat Tore Marius Foyn (3AC)
Nicholas Paulik (3AB)
Marianne Catherine Prøsch (2AB)
Per Stuve Rommetveit (3AC)
UU

Veiledere

SF: Siri Fagernes NS: Norun Christine Sanderson UU: Ulf Uttersrud EV: Eva Hadler Vihovde
AY: Alexander Yngling      

Tilbake

Torsdag 16. Juni - Sensor: Eskild Busch - Rom: PH322

Tid Gruppe Dokumentasjon Studenter Veileder
09:00 - 09:30 11-02 Entobutikk Anzor Aslambekovitsj Akhmiev (3AB)
Mariam Bourass (3AA)
Madia Kalsoom (3AA)
Sawen Mohammad Ahmed (3AB)
KR
09:35 - 10:05 11-04 UNE Azad Bamarni (3IA)
Ali Ahmad Mirzaiei (3AC)
Behrouz Saki (3IA)
Kamiran Ahmed Selewani (3AC)
SJ
10:15 - 10:45 11-06 Venua Consulting Alexander Talstad Hansen (3DB)
Marcin Niziol (3DA)
Geir Ove Reitan (3DB)
AB
10:50 - 11:20 11-07 NAV SIKTE Jason Jughdharree (3DB)
Jon Eivind Norman Moholt (3DB)
Kun Yi Yeh (3DA)
SJ
11:25 - 11:55 11-09 database system Ahmed Elmir (3DB)
Kawa Fatah Hassan (3DA)
Sindre Tørå (3IA)
SJ
12:00 - 12:45 Lunsj
12:45 - 13:15 11-10 FAME IT Endre Gulbrandsen (3DA) TK
13:20 - 13:50 11-15 Opera Software Simen Aasland (3DB)
Robert Grytvik Jacobsen (3IA)
TG
14:00 - 14:30 11-27 27 Fredrik Fjeld (3DA)
Christina Natalie Lunde (3DA)
Cathrine Skjerping (3DB)
Eirik Viddal Vartdal (3DB)
TK
14:35 - 15:05 11-31 Gruppe 31 Ahmed Ali (3AC)
Mudassar Ali (2IA)
Imran Khan (3AB)
KR
15:10 - 15:40 11-32 YFL Ian Kris Abarquez Co (3AA)
Hasan Mahammed Sheekh (3DA)
Atle Smenes (3AA)
TK

Veiledere

AB: Alfred Bratterud TG: Torunn Gjester SJ: Steinar Johannesen TK: Tor Krattebøl
KR: Kirsten Ribu      

Tilbake

Fredag 17. Juni - Sensor: Tore Gulden - Rom: PH322

Tid Gruppe Dokumentasjon Studenter Veileder
09:00 - 09:30 11-19 Hovedprosjekt Dag Otto Lund Christensen (3DA)
Amin Hamrioui (3DA)
AB
09:35 - 10:05 11-21 www.medwear.no Patrick Lorenzen (3DB)
Joachim H Skuggerud (3DA)
Christoffer Vedaa (3DB)
Julius Yran (3DB)
Ozma Zubair (3DB)
SF
10:15 - 10:45 11-25 Securitas IT portal Nur Mahamoud Ahmed (3DB)
Adeel Yousaf Khan (3DB)
Mats Klingberg Naustdal (3DB)
Thomas Wiborg (3IA)
Stig Arild Ysterud (3IA)
UU
10:50 - 11:20 11-26 - Navigasjonsstrategier hos multihandikappede barn Jonas Berget Bergersen (3DB)
Marius Sanders Frang (3DB)
Christian Gonzalez Farias (3DA)
Ole Jørgen M Hagen (3DA)
NS
11:25 - 11:55 11-28 Nadacore Sailing galore Lars Martin Kjos (3DB)
Gaute Johansønn Kramvik (3DA)
Kristoffer Upsahl (3DB)
KR
12:00 - 12:45 Lunsj
12:45 - 13:15 11-34 Webskjema generering for Mamut ASA Kjetil Kyrkjerud Hårtveit (3DB) AB
13:20 - 13:50 11-36 MediaLT Mads Hotvedt Borg (3DB)
Patrick Georg Giørtz (3DA)
Kristian Alexander Halvorsen (3DA)
Kristoffer Myhre Nesbak (3DA)
Magnus Ringen (3DA)
AB
14:00 - 14:30 11-23 gruppe 23 Ole-Fredrik Apenæs (3AC) KR

Veiledere

AB: Alfred Bratterud SF: Siri Fagernes KR: Kirsten Ribu NS: Norun Christine Sanderson
UU: Ulf Uttersrud      

Tilbake

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS! Hovedprosjektansvarlig