Hovedprosjekt 2010

Tilbake

Mandag 14. Juni - Sensor: Gunnar Misund - Rom: PH322

Tid Gruppe Prosjektside Studenter Veileder
09:00 - 09:30 10-03 Analyse og visualisering av brukerhistorikk Andrey Hanssen (3IA)
Stanislav Krepak (3IA)
Petter Nilsen (3AB)
TH
09:35 - 10:05 10-04 References Øyvind Shahin Berntsen Kheradmandi (3AC)
Henning Sjørbotten (3AC)
Fredrick Strøm (3AC)
Erik Leirstrand Øvrum (3AC)
UU
10:15 - 10:45 10-11 Cloud Computing Vendor Comparison Harald Bjønness Kleppe (3IA)
Hans Rosslund Løvland (3IA)
Karl Gustav Røksund (3AB)
EV
10:50 - 11:20 10-35 Varebestillingssystem for Wokas Salg AS Kristian Kjelsrud (3IA)
Joakim Larsen (3AB)
Anastasia Poroshina (3AB)
SJ
11:25 - 11:55 10-15 Figure Game 3.0 Olaf Nikolai Hansen (3AB)
Robin Juliussen (3AA)
Inger Lill Nystad (3AB)
SJ
12:00 - 12:45 Lunsj
12:45 - 13:15 10-18 Organisten Atle Idsø Bjorå (3IA)
Christian Dokken (3IA)
Ismail Sabani (3IA)
EV
13:20 - 13:50 10-23 Flerberøringsapplikasjon for P&ID diagframer Kamilla Rust (3IA)
Borghild Vikøyr (3IA)
TK
14:00 - 14:30 10-24 Lisenssystemet for Statsbygg Nhi Huu Doan (3DA)
Huan Duong (3IA)
Nam Nhat Le Nguyen (3IA)
Ingolf Nistad (3DA)
NS
14:35 - 15:05 10-32 Website for Asanor Murat Osman Burkan (3AB)
Levent Demir (3AC)
Niruban Velmurugan (3IA)
SJ
15:10 - 15:40 10-19 Administrasjonssystem for Tønsberg Seilforening Shahzeb Akhtar (3AB)
Erik Aleksander Andreassen (3AB)
Mouna Hamed Aziz (3DB)
Marit Helene Foss (3AC)
Ehsanullah Zadran (3AC)
SJ

Veiledere

TH: Thor E Hasle SJ: Steinar Johannesen TK: Tor Krattebøl NS: Norun Christine Sanderson
UU: Ulf Uttersrud EV: Eva Hadler Vihovde    

Tilbake

Tirsdag 15. Juni - Sensor: Riitta Hellmann - Rom: PH322

Tid Gruppe Prosjektside Studenter Veileder
09:00 - 09:30 10-21 Online fakturaprogram Fredrik Singstad (3IA) GS
09:35 - 10:05 10-07 Se min reise Christian Andree Jørgensen Fjeldheim (3DA)
Anita Kristiansen (3DA)
Øystein Mejdell (3DA)
Herman Ludt Parmo (3DA)
TG
10:15 - 10:45 10-09 Intrusion Detection & Honeypots Yaser Fiaz (3DB)
Aron Egil Chopra Lerberg (3DB)
Torbjørn Landsverk Vassengen (3DB)
EV
10:50 - 11:20 10-13 Prosjekt Ymer, grafikkprosessering på sky Linda Granstad (3DA)
Patrik Nylen (3DB)
Liv Karin Sameien (3DA)
Magnus B Sheehan (3DA)
KB
11:25 - 11:55 10-10 Timeregnskapsbase for hjelpe- og seminarledere Paul Kristian Erstad Kvernaas (3DA)
Sindre Kristoffer Rian (3DA)
Fabian Ruud (3DA)
Christian Leversund Vebenstad (3DA)
TH
12:00 - 12:45 Lunsj
12:45 - 13:15 10-26 Prosjektstyringsverktøy for kapasitetsplanlegging Henrik Holhjem (3AB)
Bjarte Aune Olsen (3AB)
André Stenersen (3AB)
Per Martin Christian Stråth (3IA)
EV
13:20 - 13:50 10-28 YIT : webstorage Son Tung Cao (3IA)
Hui Na Nina Gu (3DB)
Halvor Kokkin (3DA)
Ionut Rebegea (3IA)
Andy Trinh (3IA)
GS
14:00 - 14:30 10-30 Dekklåven Chau Quoc Do (3AC)
Einar Drivdal (3AC)
Nikolai Godager (3AC)
Kevin Holmvik (3AC)
SJ
14:35 - 15:05 10-31 Freelance Norge Ole-Henrik Halse (3IA)
Kim Fredrik Olsen (2IA)
Vegard Vold (3DB)
KR
15:10 - 15:40 10-38 Konkursvarsling Tommy Alvestad (3DA)
Jan Eric Torres Gløpstad (3DA)
Thomas Hage (3DA)
Håvard Kristian Ostnes (3DA)
KB

Veiledere

KB: Kyrre Begnum TG: Torunn Gjester TH: Thor E Hasle SJ: Steinar Johannesen
KR: Kirsten Ribu GS: Geir Skjevling EV: Eva Hadler Vihovde  

Tilbake

Onsdag 16. Juni - Sensor: Børre Stenseth - Rom: PH322

Tid Gruppe Prosjektside Studenter Veileder
09:00 - 09:30 10-06 ERTMS Driver Interface Simulering Hasan Akin (3IA)
Hallgeir Are Olsen (3IA)
AY
09:35 - 10:05 10-08 RomSys - Visning av romfordeling Nam Hoang Lac (3AB)
Sami Sarinc (3AB)
Erlend Steen (3AB)
Øzden Tasdelen (3AB)
TH
10:15 - 10:45 10-05 Intranettutvikling i samarbeid med Halogen AS Thor Christian Novang (3AA)
Kenneth Øvergård Sætereng (3AC)
Anders Olav Roullo Sæther (3DA)
Daniel Vartdal (3AC)
UU
10:50 - 11:20 10-36 Hjemmeside(papirløs) Kanagasabai Kannan (3AB)
Abel Yemane (3IA)
TH
11:25 - 11:55 10-16 Hovedprosjekt 2010 Bakerman AS Marius Auerdahl (3IA)
Per Gustav Løwenborg (3IA)
Nicolai Strindberg Mellbye (3IA)
Gorm Eirik Svendsen (3IA)
TG
12:00 - 12:45 Lunsj
12:45 - 13:15 10-17 Project Sunstone Martin Haukeli (3AB)
Jostein Haukeli (3AB)
Marit Olsen (3AB)
FS
13:20 - 13:50 10-22 PIT-STOP Jon Torstein Dalen (3IA)
Jan Anders Sivesind Evenstuen (3IA)
Eirik Luka (3IA)
Øyvind Hoff Midtbø (3IA)
Henrik Wingerei (3IA)
TK
14:00 - 14:30 10-29 Pasientinformasjon Julie Angélique Widarsdatter Colle (3AA) GS
14:35 - 15:05 10-34 Dynamisk skalering av virtuelle nettverk Espen Gundersen (3IA)
Eirik Tonstad Vada (3IA)
SF

Veiledere

SF: Siri Fagernes TG: Torunn Gjester TH: Thor E Hasle TK: Tor Krattebøl
FS: Frode Eika Sandnes GS: Geir Skjevling UU: Ulf Uttersrud AY: Alexander Yngling

Tilbake

Torsdag 17. Juni - Sensor: Tore Gulden - Rom: PH322

Tid Gruppe Prosjektside Studenter Veileder
09:00 - 09:30 10-01 iPhone App for Oslo kino AS Jan Benedict Padilla Geronimo (3DB)
Steffen Nicolai Oppegaard Møller-Nielsen (3DB)
Ingve Vikan Sund (3DB)
Gøran Sørensen (3DB)
KR
09:35 - 10:05 10-02 Barnasnettside.no Arne Gisle Arctander Hovdenak (3DB)
Carl Stefan Lindskog (3DB)
Sigfred Juhan Sørensen (3DB)
KR
10:15 - 10:45 10-14 Kompetanseheving - Hjelpeportal Øystein Cirotzki Hukset (3DA)
Marius Nedregård (3DA)
Magnus Ohm (3DA)
Ted Ian Rasmussen (3DA)
KR
10:50 - 11:20 10-20 Audiokiosk Eirik Rud Iversen (3DA)
Anders Skaar Johansen (3DA)
Edvin Sulic (3DA)
Tek Beng Tan (3DA)
Eirik Mathias Sneve Vesterhus (3DA)
FS
11:25 - 11:55 10-25 Quilt Odd Anders Ingebretsen (3DB)
Karen Felicia Hjertstedt Lansborg (3DB)
Almir Lisic (3DB)
Kristian Smestad (3DB)
GS
12:00 - 12:45 Lunsj
12:45 - 13:15 10-39 Designkonkurransen Oliver Leonide Bellefine (3DA)
Ida Braaten (3DA)
Jean Christer Berger Nøglegaard (3DA)
NL
13:20 - 13:50 10-41 Student2Student , Peer Review John Abrahamsen (3DB)
Sara Khelifi (3DB)
TH

Veiledere

TH: Thor E Hasle NL: Nicholas Larsson KR: Kirsten Ribu FS: Frode Eika Sandnes
GS: Geir Skjevling      

Tilbake

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS! Hovedprosjektansvarlig