Hovedprosjekt 2009

Veiledere

KB: Kyrre Begnum - 1 SF: Siri Fagernes - 2 TG: Torunn Gjester - 3 KG: Kjetil Grønning - 5
HH: Hårek Haugerud - 2 SJ: Steinar Johannesen - 5 TK: Tor Krattebøl - 1 KR: Kirsten Ribu - 1
NS: Norun Christine Sanderson - 2 FS: Frode Eika Sandnes - 2 GS: Geir Skjevling - 5 UU: Ulf Uttersrud - 3
EV: Eva Hadler Vihovde - 7      

Tilbake

Mandag 15. Juni - Sensor: Gunnar Misund, HiØ - Rom: PH322

Tid Gruppe Tittel Studenter Veileder
09:00 - 09:30 09-38 Regnskapssystem for Natt Raj Tandoori restaurant Hafsa Shaheen Ali (3AA)
Farzana Sarwar (3IA)
SJ
09:35 - 10:05 09-19 Leads system for Mamut ASA Lars-Erik Kindblad (3IA) NS
10:15 - 10:45 09-09 Ask - skjemagenerator Elizabeth Abigail Allen (3IA)
Terje Ballangby (3AB)
Bjørnar Andreas Ruud (3AB)
UU
10:50 - 11:20 09-28 Tarantell Dashboard Stian Dalviken (3AB)
Bjørn Ove Pedersen (3AC)
SJ
11:25 - 11:55 09-33 J2SE basert batch system Anders S Finnerud (3AC)
Dennis John Magnus Jetteng Lundh (3AB)
SF
11:55 - 12:45 Lunsj
12:45 - 13:15 09-30 Hjelpemiddelportal for Parkinsonforbundet John Terje Balto (3AB)
Vegar Haugnes (3AB)
SJ
13:20 - 13:50 09-36 Båtforening på nett Vegard Skipnes (3IA)
Frode Sørensen (3DA)
Rade Vuckovic (3AA)
SJ
14:00 - 14:30 09-14 Experior Peter Flem (3AB)
Robert Larsen (3DB)
Terje Rongved Laugaland (3AB)
GS
14:35 - 15:05 09-20 Think Vibeke Askeland (3AB)
Kevin Johnny Galåen (3AC)
Danh Le Cong Tran (3AB)
Ali Emre Yildirim (3AC)
EV
15:10 - 15:40 09-01 AirDog Pelle Christoffer Hagring Bjerkestrand (3IA)
Hans Magnus Inderberg (3IA)
Tore Lervik (3IA)
Egil Olav Paulsen (3IA)
EV

Tilbake

Tirsdag 16. Juni - Sensor: Børre Stenseth, HiØ - Rom: PH322

Tid Gruppe Tittel Studenter Veileder
09:00 - 09:30 09-31 CICS på web Ann Kristin Aksnes Grinden (3IA)
Jan Erik Nedreberg (3IA)
Per Johan Ristun (3IA)
Julie Kristine Rustad (3IA)
EV
09:35 - 10:05 09-02 Piriam Thomas Dessau Arp (3AB)
Vidar Smeby Fjellestad (3AB)
Johnny Fredheim Horvi (3AB)
Ingleiv Halvard Johansen (3AB)
EV
10:15 - 10:45 09-34 JVM Diyar Amin (3AB)
Mo Amini (3AB)
Younes Hajji (3AB)
HH
10:50 - 11:20 09-04 eBilag m/ Wicket (Visma) Mohammad Ali Koteich (3AC)
Malik Muhammad Naeem (3AB)
Kevan Qureshi (3IA)
Danial Siddiq Sheikh (3AC)
TG
11:25 - 11:55 09-03 SkyNet Øyvind Buer (3AB)
Israr Hussain Khan (3AA)
Tore Minsaas (3AB)
UU
11:55 - 12:45 Lunsj
12:45 - 13:15 09-15 Intranett for CMA Vegard Gulbrandsen (3AB)
Kien Trung Nguyen (3AC)
Kenneth Ådalen (3AC)
KG
13:20 - 13:50 09-29 Rapporteringssystem for skolevurdering Erik Kåsa (3IA)
Knut-Petter Leinan (3IA)
Armin Yousefi (3IA)
KG
14:00 - 14:30 09-37 Nordicspas A/S Lars Riste Tvedt (3IA)
Mohammad Yassin (3AB)
KG
14:35 - 15:05 09-08 Automating Aptopappa Ida Melle Johansen (3AA)
Erik Østensen (3AC)
Henning Østensen (3AB)
GS
15:10 - 15:40 09-39 AB tolke og Translatørtjeneste Ahmed Yusuf Mahamud (3IA)
Khader Isman Said (3IA)
GS

Tilbake

Onsdag 17. Juni - Sensor: Riitta Hellmann, Karde AS - Rom: PH322

Tid Gruppe Tittel Studenter Veileder
09:00 - 09:30 09-10 Meldingsutveksling i presentasjonslaget Ingrid Fossheim Karlsen (3DB)
Erik Christopher Mohn (3IA)
Tonje Valdal (3DB)
KG
09:35 - 10:05 09-18 TimeReg PDA Mads Erling Eide (3DB)
Petter Falch (3DB)
KG
10:15 - 10:45 09-16 Grüner FK Preben Granheim (3DB)
Terje Stian Mathisen (3DB)
Joar Kenneth Myhre (3DB)
GS
10:50 - 11:20 09-23 Digital Skilting Gard Andre Olsen (3DB)
Mohammad Mehran Raja (3DB)
Andre Børsheim Saghaug (3DB)
GS
11:25 - 11:55 09-21 iLab Daniel Dybvik (3DA)
Jan Ole Gustavsen (3DA)
Rachel Jeanette Vibekken (3DA)
HH
11:55 - 12:45 Lunsj
12:45 - 13:15 09-22 Nettside, webshop og beregningsmodell for Stansefabrikken AS Magnus Eriksen (3DA)
Øyvind S Schjelderupsen (3DA)
Peder Sundbø (3DA)
TG
13:20 - 13:50 09-11 GymBook Øyvind Berg (3DB)
Cathrine Nyland (3DB)
Olav Lie Sveen (3DB)
Ole-Martin Vangen (3DB)
EV
14:00 - 14:30 09-25 Security Shield Christer Rønning Austad (3DA)
Olav Lindstøl Bieltvedt (3DB)
Kagiso Sechaba Molobi (3DB)
Daniel Stefan Zeller (3DA)
EV
14:35 - 15:05 09-40 Devoteam Da Vinci - Web-basert treningsdagbok Adnan Baaji (3DB)
Geir Ruden Didriksen (3DB)
EV
15:10 - 15:40 09-26 Overvåkingssystem for et plattformuavhenging miljø Stephan Bjoraa (3DA)
Carl Fredrik Halgard (3DB)
Arne Otterbeck (3DA)
TG

Tilbake

Torsdag 18. Juni - Sensor: Tore Gulden, HiAk - Rom: PH330

Tid Gruppe Tittel Studenter Veileder
09:00 - 09:30 09-05 GUI for TVM Øystein Fjæra (3DB)
Petter Sørum Hansen (3DB)
Steinar Gaupholm Karlsen (3DB)
Andreas Lønseth Nyvold (3DA)
FS
09:35 - 10:05 09-17 Multimedial opplæring Pål Johnsen Blakstad (3DA)
Isabelle Haugan (3DA)
Tomm Olsen (3DA)
SJ
10:15 - 10:45 09-06 Trafikantens sanntidsinformasjon Kjetil Dyrgrav (3DB)
Magnus Hegreberg Todal (3DB)
Jon-Erik Tyvand (3DA)
FS
10:50 - 11:20 09-12 iLab Audun Kjeldaas (3DA)
Stian Berg Lystad (3DA)
KR
11:25 - 11:55 09-07 SpareBank 1 Lene Johannessen (3DA)
Linn Kristin Ramsvik (3DA)
NS
11:55 - 12:45 Lunsj
12:45 - 13:15 09-13 PIPPI Johan Finstadsveen (3DA)
Jonas Taftø Rødfoss (3DA)
Petter Skolla (3DA)
KB
13:20 - 13:50 09-24 Sport1 Sentrum nettbutikk Bjørn Hongseth (3DB)
Thomas Øivind Monsen (3DA)
Jan-Egil Torp (3DA)
TK
14:00 - 14:30 09-35 IKT for parkinson'ere Fredrik Eilertsen (3AC)
Michael Duong Nguyen (3DB)
Thomas Duy Nguyen (3DB)
Geir Atle Slettvold Olsen (3DA)
SF

Tilbake

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS! Hovedprosjektansvarlig